ГоловнаНовиниФорумФотоОголошенняМузикаВідеоСтаттіІсторіяМиколаївський
 РайонРетро
Наша історія
Перші поселення

Найдавніші поселення людини віком в 30-20 тис. років представлені мисливським літнім табором Дроговиж та зимовим поселенням в скельній порожнині Прийма І. Завдяки сприятливим природним умовам на території Миколаївщини, людина проживала тут і в наступний за палеолітом час в добу мезоліту, що датується IX-IV тис, до нашої ери. Вже відомо 9 поселень цього типу в районі сучасних сіл Верин, Крупсько, Прийма та Раделичі.

На території району відомо 15 поселень епохи енеоліту (ІІІ тис. до н.е.) в районі сіл Більче, Верин, Гірське, Криниця, Крупсько, Прийма, Раделичі, Рудники та Тростянець. До І тисячоліття нашої ери на території району відноситься 9 поселень поблизу сіл Верин, Заклад, Крупсько, Рудники та Тужанівці і два скарби римських монет у с. Стільсько та м. Миколаєві.

В VI ст. територія району увійшла до складу Великої Хорватії. У VIIІ-ІХ ст. столиця Великої Хорватії, ймовірно, знаходилася у Стільську, а головне святилище (требище) - в Ілові. У 981 - 992 роках князівства хорватів були приєднані до Київської Русі великим князем Володимиром Святославовичом. Вході цих війн Стільсько було зруйновано і більше не піднялось до рівня міста.
XIII - XV ст.

У 1241 році монгольські війська пройшли територією району, знищивши майже всі населенні пункти. В ході цього погрому і загинуло поселення міського типу, яке було на схилах Окружної гори (пізніше - Дроговиж). Миколаївська земля відродилась у складі Перемишльського князівства.

В лютому 1387 року поляки окупували територію району. Почалась роздача земель польським феодалам і їх прибічникам (Волковичам, Ходоровським). В 1403 - 1408 роках привілеї на міське право дістав Вербіж, куди закликали селитись польських і німецьких колоністів.

У історичних документах XV століття відомості про містечко Горожанна Велика, Вербіж, Бсрездівці, Більчс, Колодруби, Дроговиж, Розвадів, Ілів, Устя, Демня, Криниця, Красів, Ляшки Горішні, Ляшки Долішні, Верин, Поляна, Добряни, Ричагів.
XVI - XVII ст.

У XVI-XVII ст. з'являються згадки в документах про села Горуцька, Держів, Пісочна, Новосілки-Опарські.

Як видно із наведених фактів територія Миколаївщини в XVI-XVIІ ст. Була густо заселеною. Тут виникають нові містечка. У 1570 році польський король Сигізмунд II Август дав грамоту шляхтичеві Миколі Тарлу на заснування міста поблизу Дроговижа. На честь фундатора місто одержало назву Миколаїв.

У 1569 році шляхтич Мицей Чернеєвський заснував без дозволу короля містечко Розділ.

У той час головним заняттям населення були землеробство, тваринництво, ремесло і торгівля. Згідно королівського привілею в Миколаєві 2 рази на рік проводились ярмарки, а раз на тиждень - по вівторках - базари. Миколаївські ремісники об'єднувались в цехи. В кінці XVI ст. були цехи гончарів, шевців, пекарів, різників.

Населення нашого краю, незважаючи на соціальний і національний гніт, постійно піднімалось на боротьбу проти поневолювачів. У 1599 році почалось повстання жителів Миколаєва. За переказами, міщани, щоб не викликати підозріння у влади, зібралися на раду за містом, на узліссі. Трохи пізніше, там виникло поселення під назвою Радів. Повстанці напали на міську ратушу, захопили міських старшин та шляхтича і відрубали їм голови. З цього часу на краю Миколаєва стоїть могила з пам'ятним хрестом, в якій похований шляхтич Адам Рзецький.

Впродовж XV-XVIII століть величезної шкоди населенню нашого краю завдали грабіжницькі нападки кримських татар. У 1498 році загонами кримського хана були спалені села Розвадів, Дроговиж, Верин, Устя та інші.

Великої шкоди населення Миколаєва і навколишніх сіл зазнало 1620 році. Польське військо було розгромлено під Цеценою в Молдавії. Татарські загони скориставшись беззахисністю українських земель, жахливо пограбували Галичину.
у складі Австрійської імперії. кін. XVIII ст. - поч. XX ст.

У 1772 році територія району увійшла до складу Австрійської імперії.

Австрійські власті проводили політику онімечування українського населення. Уряд заохочував переселення німецьких колоністів на українські землі. Так на землях с. Добряни було засновано німецьку колонію Дорнфельд (тепер село Тернопілля), а в с. Красів - колонію Рейхенбах.

Зміна одної влади іншою дещо змінила життя народу (припинились шляхетські міжусобиці, почав наводитись порядок).

У 1773 році Дроговизьке староство, в яке входили Миколаїв і 9 сіл, що були розташовані навколо, внесено в розпис державних маєтків і оцінене в 153180 золотих римських . У 1820 році це староство купив польський граф Станіслав Скарбек за 178630 золотих римських. Він став фактичним господарем Миколаєва. Тепер жителі міста мусили платити як державні податки, так і платежі на користь графа за те, що користувалися землею, пасовищами, пасіками. Жителі передмістя мали виконувати панщину.

Скарбек був одним з найбагатших людей в Австрійській імперії. Він був засновником притулку для сиріт і пристарілих, виділяв значні кошти на його утримання. Майже половина земель, значна частина лісів, пасовищ і сінокосів належала земельним магнатам, які на території Миколаївщини були в основному подяками.

Селянство нашого краю не хотіло миритися з тяжким становищем і піднімалося на боротьбу проти соціального і національного гніту. В 1846 році вибухнуло повстання. У той час село Велика Горожанка стало одним із центрів підготовки польського повстання проти Австрії. Скасування панщини у 1848 році не влаштовувало селянство, яке сподівалося одержати землю, ліси, луки і пасовища. До нашого часу в більшості сіл Миколаївського району збереглися пам’ятні хрести, встановлені громадами на скасування панщини в Галичині.

До початку війни у 1914 році австрійці проводять будівництво укріплень по лінії Розділ – Верин – Миколаїв - Дроговиж. Будівництво фортеці в околицях Миколаєва, яка мала прикривати дороги на Карпати було припинено після дізнання про це російською розвідкою.

В останніх числах серпня 1914 року на території Миколаївщини розпочались запеклі бої. Спроби австрійців утримати Миколаїв у своїх руках закінчились поразкою. У запеклих боях на австрійсько-російському фронті брав участь легіон Українських Січових Стрільців.

У с. Пісочна знаходився кіш УСС. До нашого часу в околицях с. Розвадів збереглися "касарні", тобто казарми, в яких проживали стрільці. Багато стрільців було розміщено в селах Верин, Надітичі, Рудники. В с. Велика Горожанка розміщалась пресова квартира УСС. Багато сіл були повністю спалені. Воюючі сторони не жаліли навіть церков.
XX століття

Після розвалу Австро-Угорської імперії на початку листопада 1918 року в Галичині проголошено Західно-Укранську Народну Республіку. У той час частина Миколаївщини увійшла до складу Жидачівського політичного повіту. Але польська буржуазія і поміщики прагнули приєднати Галичину до відновленої польської держави. Для захисту українських земель створюються Українська Галицька Армія (УГА). Миколаїв захищала Львівська бригада УГА, якою командував А.Бізанц (уроженець Миколаївщини з Дорнфельда-Тернопілля). 18 травня 1919 р. Миколаїв та Розділ були зайняті польськими військами.

В серпні 1920 року частини Першої кінної армії вступили на землі Миколаївщини. Червоноармійці вибили поляків з залізничної станції Миколаїв-Дроговиж і захопили великі трофеї.

У березні 1921 року підписано Ризький мирний договір, західно-українські землі перейшли під владу Польщі. На Миколаївщині розвивалася дрібна промисловість, виробництво вапна, кахлів, цегли, гончарного посуду. Велике підприємство Роздадівський вапняно-кахельний завод належав багатому єврейському капіталісту Шмораку. Більшість населення було зайнято в сільському господарстві і дуже страждало від безземелля. Кращі землі продавались або передавались безкоштовно переселенцям з Польщі.

3 початком ІІ-ої світової війни посилилась підготовка до повстання проти польської влади. В середині вересня повстанці здійснили напад на громадську канцелярію в Надітичі і розброїли 40 польських поліцаїв. Одночасно було роззброєно поліцію в Роздолі, Миколаєві на мостах через Дністер. Польські карателі з Жидачова розпочали наступ. Українські повстанці приготувались до оборони у с.Надітичі. Лише польське поповнення зі Стрия заставило повстанців відступити за Дністер. Карателі жорстоко катували українців у Надітичах, Роздолі, Крупську та Верині, палили селянські господарства.

До кінця вересня пройшло розмежування між Німеччиною та СРСР. Створювались робітничо-селянські комітети, які брали в свої руки владу і контролювали всі сфери життя. Було націоналізовано вапняно-кахельний завод, ремісничі майстерні, млини, магазини, пекарні. У січні 1940 року було створено Миколаївський район у складі Дрогобицької області. З лютого 1940 року почав працювати виконком районної Ради депутатів трудящих.

Весною 1940 року між Дроговижем, Розвадовом і Миколаєвом почалося будівництво цементного заводу. Цьому сприяли багатющі поклади вапняку і глини.

З кінця червня 1941 року по кінець липня 1944 року Миколаївщина знаходилась під фашистською окупацією. У серпні 1944 року відновлено Миколаївський район у складі Дрогобицької області. З грудня 1962 року Миколаїв увійшов до складу Жидачівського району.

З 6 грудня 1966 року утворено Миколаївський район у складі Львівської області з центром у м. Миколаєві. 80-ті роки XX ст. показали, що командно-адміністративна система повністю вичерпала свої можливості. На Україні розпочинається процес національного відродження.
Graffiti Decorations(R) Studio (TM) Site Promoter

Дружок - твой лучший советник

Новинки

Найпопулярніші

Відео онлайн

[06.04.2013][Музика]
Paramore - Paramore 2013 (2014)
[06.04.2013][Музика]
James Blake-Overgrown (20... (1449)
[05.04.2013][Музика]
VA - Fun Radio Fun Dancef... (1639)
[05.04.2013][Музика]
For Today - Prevailer EP ... (1528)
[31.03.2013][Музика]
Jase Thirlwall - Freaked ... (1563)
[31.03.2013][Музика]
OneRepublic - Native [Del... (2056)
[15.03.2013][Музика]
Amateur Best - No Thrills... (1571)
[15.03.2013][Музика]
VA Now That's What I ... (1794)
[09.03.2013][Музика]
Clutch - Earth Rocker (20... (1455)
[16.02.2013][Музика]
The Fall Of Every Season ... (1546)
[15.02.2013][Музика]
Suffocation - Pinnacle Of... (1338)
[03.02.2013][Музика]
Bullet For My Valentine -... (2168)
[18.10.2011][Музика]
The Caesars - Jerk it out... (1689)
[18.10.2011][Музика]
The Caesars - Jerk It Out... (3090)
[18.10.2011][Музика]
CAESARS- Jerk It Out (Sta... (1636)
[18.10.2011][Музика]
DJ Настя Beauty ft.DJ Mar... (1889)
[03.05.2011][Музика]
Mixender - Reflect (Origi... (1833)
[08.03.2011][Музика]
dj Mixender Present Calie... (1756)
[07.03.2011][Музика]
Hard Rock Sofa - New Phil... (1637)
[07.03.2011][Музика]
Chuckie & Hardwell - Move... (1867)
[07.03.2011][Музика]
edde Le Grand feat. Patri... (1603)
[07.03.2011][Музика]
Medina - Addiction (Svens... (2843)
[07.03.2011][Музика]
Armin van Buuren feat. Ch... (1839)
[07.03.2011][Музика]
Hurts - Wonderful Life (F... (1860)
[07.03.2011][Музика]
Filo & Peri & Audrey Gall... (1703)
[07.03.2011][Музика]
Moonbeam & Marrow & Dojah... (1661)
[07.03.2011][Музика]
Koen Groeneveld - Slides ... (1654)
[07.03.2011][Музика]
Vasutin - One Moment In L... (1630)
[07.03.2011][Музика]
Liviu Hodor & Tara - Happ... (1661)
[07.03.2011][Музика]
Dash Berlin feat. Emma He... (1619)
[07.03.2011][Музика]
Allen S - Ocean Flowers (... (2132)
[07.03.2011][Музика]
Kismet - Muse (Original M... (1540)
[07.03.2011][Музика]
17.Michael Feiner & Eric ... (1691)
[07.03.2011][Музика]
Dash Berlin feat Solid Se... (1632)
[07.03.2011][Музика]
Francesco Diaz & Young Re... (1616)
[07.03.2011][Музика]
Mango, Andre Frauenstein ... (1682)
[07.03.2011][Музика]
Darwin & Backwall - Hungr... (1517)
[07.03.2011][Музика]
Kaskade & Tiesto Feat. Ha... (1599)
[07.03.2011][Музика]
Sebastian Krieg feat. Nat... (1476)
[07.03.2011][Музика]
Jasper Forks - Alone (Sin... (1588)
[07.03.2011][Музика]
Seventh Son & Ethan North... (1705)
[07.03.2011][Музика]
Spencer & Hill - Yeah Yea... (1596)
[07.03.2011][Музика]
Paula Bencini - Forget Yo... (1582)
[07.03.2011][Музика]
Zoo Brazil feat. Rasmus K... (1779)
[07.03.2011][Музика]
Jerome Jerkins - Four To ... (1660)
[07.03.2011][Музика]
Meck feat. Dino - Feels L... (1521)
[07.03.2011][Музика]
Everything but the girl -... (1739)
[07.03.2011][Музика]
Nadia Ali - Fantasy (Star... (1573)
[07.03.2011][Музика]
Alex Guerrero Feat. Synth... (1708)
[07.03.2011][Музика]
Nicola Fasano & Steve For... (1585)
[07.03.2011][Музика]
Tiesto - Escape Me (Marce... (1833)
[07.03.2011][Музика]
Deep Dish - Say Hello (Ad... (1709)
[07.03.2011][Музика]
Fly Project 2010 - O male... (2134)
[07.03.2011][Музика]
Movetown - Girl You Know ... (1516)
[07.03.2011][Музика]
Dimitri Vegas, Like Mike ... (1608)
[07.03.2011][Музика]
Calvin West - Children (E... (1639)
[07.03.2011][Музика]
Basto - Gregory's The... (1605)
[07.03.2011][Музика]
DJ Antoine, Mad Mark - Wh... (1492)
[07.03.2011][Музика]
Casely - Neva Fall (Alex ... (1651)
[07.03.2011][Музика]
Diplo & Tiesto - C'MO... (1537)
[07.03.2011][Музика]
Hard Rock Sofa & St. Brot... (1637)
[07.03.2011][Музика]
Francesco Diaz, Jeff Rock... (1579)
[07.03.2011][Музика]
Matteo Marini - Baphomet ... (1478)
[07.03.2011][Музика]
Afrojack & David Guetta -... (1713)
[07.03.2011][Музика]
Dabruck & Klein feat. Ste... (1548)
[07.03.2011][Музика]
Katy Perry - E.T. (Futuri... (1769)
[07.03.2011][Музика]
Armin Van Buuren Ft Laura... (1661)
[07.03.2011][Музика]
Marco V - Provider (Origi... (1637)
[07.03.2011][Музика]
Tiesto - Flight 643 (Laid... (1427)
[07.03.2011][Музика]
John Dahlback - Back To T... (1519)
[07.03.2011][Музика]
Exoplanet - Shepherd Of C... (1489)
[07.03.2011][Музика]
Tiesto & Hardwell - Zero ... (1688)
[27.03.2010][Музика]
Basement Jaxx - Raindrops... (1798)
[27.03.2010][Музика]
Kyau & Albert - I Love Yo... (1616)
[27.03.2010][Музика]
spartaque and slava flash... (1608)
[27.03.2010][Музика]
Weekend Heroes-Ne'x(O... (1788)
[27.03.2010][Музика]
Nick Goldin & Mike Dubb -... (1750)
[27.03.2010][Музика]
Meck Feat. Dino - Feels L... (1614)
[27.03.2010][Музика]
Estiva - Privilege (Origi... (1620)
[27.03.2010][Музика]
Dr. Kucho - The Rave (Ori... (1691)
[27.03.2010][Музика]
Dj Mog And Mark Le Sal - ... (1593)
[27.03.2010][Музика]
Dinka, George F. Zimmer ... (1662)
[27.03.2010][Музика]
De Donatis & Ciacomix - A... (1653)
[27.03.2010][Музика]
Daniel Portman - Back To ... (1732)
[27.03.2010][Музика]
Daddy's Groove & Litt... (2567)
[27.03.2010][Музика]
Dada Life - Love Vibratio... (1562)
[27.03.2010][Музика]
Cramp-Lifestream (1743)
[27.03.2010][Музика]
Cosmic Gate - Barra (Exte... (1639)
[27.03.2010][Музика]
Chris Lake, Michael Woods... (1737)
[27.03.2010][Музика]
Bent - As You Fall (Kyau ... (1673)
[27.03.2010][Музика]
Avrosse - Memory Loss (NH... (1832)
[27.03.2010][Музика]
ATB - 9 PM (Till I Come) ... (1908)
[27.03.2010][Музика]
Activa feat. Giuseppe Ott... (1671)
[27.03.2010][Музика]
Dan Castro - Disco Bitch ... (1615)
[26.01.2010][Музика]
Robbie Rivera, Dero - 198... (1713)
[26.01.2010][Музика]
Spencer, Hill, Dave Darel... (1745)
[26.01.2010][Музика]
Deelay - Infatuation (Mil... (1654)
[26.01.2010][Музика]
Paul Thomas - Sunrise (An... (1652)
[26.01.2010][Музика]
Nitrous Oxide & Adam Nick... (1587)
[26.01.2010][Музика]
Mike Shiver vs. Matias Le... (1581)
[26.01.2010][Музика]
Matador - Scaramanga (Ori... (1783)
[26.01.2010][Музика]
Masoud - Leave it All Beh... (1577)
[26.01.2010][Музика]
Mark Pledger feat. Melind... (1588)
[20.01.2010][Музика]
Sugababes - Wear My Kiss ... (1659)
[20.01.2010][Музика]
Boom Jinx & Andrew Bayer ... (1742)
[20.01.2010][Музика]
Robbie Rivera Feat Denise... (1712)
[20.01.2010][Музика]
George Acosta feat. Fishe... (1611)
[17.01.2010][Музика]
The Prodigy - Omen (Dean ... (1746)
[17.01.2010][Музика]
Peter Brown - I'll Ho... (1627)
[16.01.2010][Музика]
Axwell - I Found U (Mick ... (1695)
[16.01.2010][Музика]
Daft Punk - Harder Better... (1736)
[16.01.2010][Музика]
George Acosta Feat. Tiff ... (1632)
[11.01.2010][Музика]
Savon - Behind The Sun 20... (1488)
[11.01.2010][Музика]
Funkerman - Speed Up 2010... (1758)
[11.01.2010][Музика]
Boris Way - Azura (South ... (1620)
[11.01.2010][Музика]
Dinka - Scarlet (Original... (1663)
[11.01.2010][Музика]
Henry Blank - Whatcha Say... (1711)
[11.01.2010][Музика]
Fm Radio Gods - Tokyo (Te... (1705)
[11.01.2010][Музика]
Tiesto Ft. Tegan & Sara -... (1442)
[11.01.2010][Музика]
East & Young - Reveal (Ex... (1644)
[11.01.2010][Музика]
DJ Ruby - Off The Hook(Or... (1727)
[11.01.2010][Музика]
Nello Simioli, Christian ... (1571)
[11.01.2010][Музика]
Hiroki Esashika - Kazane(... (1608)
[11.01.2010][Музика]
16 Bit Lolitas - Smoke Si... (2196)
[11.01.2010][Музика]
DJ Tatana - Autumn Sun(In... (1530)
[11.01.2010][Музика]
Spencer Hill - Excuse Me ... (1463)
[08.01.2010][Музика]
Dj Cor Fijneman - Dica Le... (1454)
[08.01.2010][Музика]
Libex - Sylent Morning (1388)
[08.01.2010][Музика]
Ben Preston feat Susie - ... (1497)
[05.01.2010][Музика]
Pan-Pot - Confronted (Ada... (1486)
[31.12.2009][Музика]
John O'Callaghan feat... (1649)
[30.12.2009][Музика]
Discorama - Giddy Up A Go... (1487)
[30.12.2009][Музика]
fu man chu - the orange t... (1345)
[30.12.2009][Музика]
elsandro - style fusion (... (1395)
[30.12.2009][Музика]
Late Night Alumni - Final... (1368)
[30.12.2009][Музика]
Liquid Soul - Love In Ste... (1533)
[30.12.2009][Музика]
Tiesto - Fresh Fruit (1459)
[30.12.2009][Музика]
Maxi Valvona - Mellow Mag... (1472)
[30.12.2009][Музика]
Moguai - Imperial (Origin... (1604)
[30.12.2009][Музика]
Jerome Isma-Ae - Hold Tha... (1313)
[30.12.2009][Музика]
Edward Maya - This Is My ... (1416)
[29.12.2009][Музика]
Shakira, Pacha All Stars ... (1403)
[29.12.2009][Музика]
Bansi Riktam - the Red Li... (1629)
[27.12.2009][Музика]
Скрябін - Моя еволюція (2... (1839)
[27.12.2009][Музика]
Madonna vs. David_Guetta ... (1315)
[26.12.2009][Музика]
Michelangelo - Sky (Van D... (1265)
[26.12.2009][Музика]
Abba - Happy New Year (El... (1492)
[26.12.2009][Музика]
Kie$ha - Take It Off (Rad... (1366)
[26.12.2009][Музика]
Mondotek & Fast Foot - D ... (1301)
[26.12.2009][Музика]
Bob Sinclair - New New Ne... (1435)
[09.06.2009][Музика]
Prozet - Я танцую (4636)
[21.03.2009][Музика]
Винтаж - Одиночество Любви (3182)
[18.10.2011][Музика]
The Caesars - Jerk It Out (Pat... (3090)
[07.03.2011][Музика]
Medina - Addiction (Svenstrup ... (2843)
[27.03.2010][Музика]
Daddy's Groove & Little Ma... (2567)
[08.06.2009][Музика]
Slava Flash & Spartaque - Open... (2282)
[11.01.2010][Музика]
16 Bit Lolitas - Smoke Signals... (2196)
[21.03.2009][Музика]
Потап и Настя Каменских - Голу... (2170)
[03.02.2013][Музика]
Bullet For My Valentine - Temp... (2168)
[07.03.2011][Музика]
Fly Project 2010 - O male mand... (2134)
[07.03.2011][Музика]
Allen S - Ocean Flowers (Origi... (2132)
[09.06.2009][Музика]
Скрябін - випускний (2009) (2124)
[31.03.2013][Музика]
OneRepublic - Native [Deluxe V... (2056)
[06.04.2013][Музика]
Paramore - Paramore 2013 (2014)
[25.03.2009][Музика]
Алексей Большой и Жорик Делиев... (1953)
[27.04.2009][Музика]
Mega Dance - W Dyskotece( Voca... (1918)
[27.03.2010][Музика]
ATB - 9 PM (Till I Come) (2010... (1908)
[18.10.2011][Музика]
DJ Настя Beauty ft.DJ Marika R... (1889)
[09.06.2009][Музика]
Black Eyed Peas - Boom Boom Po... (1885)
[26.03.2009][Музика]
Fragma - Toca's miracle (D... (1878)
[24.03.2009][Музика]
Винтаж - Ева (dj Djem Electro ... (1871)
[07.03.2011][Музика]
Chuckie & Hardwell - Move It 2... (1867)
[07.03.2011][Музика]
Hurts - Wonderful Life (Freema... (1860)
[09.06.2009][Музика]
Максим Feat. Лигалайз - Небо З... (1848)
[21.03.2009][Музика]
Дэфолиант - One Love (из фильм... (1844)
[27.12.2009][Музика]
Скрябін - Моя еволюція (2009) ... (1839)
[07.03.2011][Музика]
Armin van Buuren feat. Christi... (1839)
[03.05.2011][Музика]
Mixender - Reflect (Original M... (1833)
[07.03.2011][Музика]
Tiesto - Escape Me (Marcel Woo... (1833)
[27.03.2010][Музика]
Avrosse - Memory Loss (NHB Rem... (1832)
[09.06.2009][Музика]
Серега - кружим (2009) (1805)
[20.04.2009][Музика]
DJ Antonio vs C and C Music Fa... (1805)
[27.03.2010][Музика]
Basement Jaxx - Raindrops (Fun... (1798)
[15.03.2013][Музика]
VA Now That's What I Call ... (1794)
[27.03.2010][Музика]
Weekend Heroes-Ne'x(Origin... (1788)
[26.01.2010][Музика]
Matador - Scaramanga (Original... (1783)
[07.03.2011][Музика]
Zoo Brazil feat. Rasmus Keller... (1779)
[25.03.2009][Музика]
Stefano Prada - Sweet Dreams (... (1776)
[16.04.2009][Музика]
t.i._feat._justin_timberlake_-... (1773)
[07.03.2011][Музика]
Katy Perry - E.T. (Futuristic ... (1769)
[11.01.2010][Музика]
Funkerman - Speed Up 2010 (Mar... (1758)
[08.03.2011][Музика]
dj Mixender Present Caliente M... (1756)
[21.03.2009][Музика]
Dj Dimix - Music Is My Life (1754)
[02.05.2009][Музика]
Mozzymann - Never (Radio Edit) (1753)
[27.03.2010][Музика]
Nick Goldin & Mike Dubb - Some... (1750)
[24.03.2009][Музика]
Максим - Птицы (Новинка, radio... (1747)
[17.01.2010][Музика]
The Prodigy - Omen (Dean Newto... (1746)
[26.01.2010][Музика]
Spencer, Hill, Dave Darell - I... (1745)
[27.03.2010][Музика]
Cramp-Lifestream (1743)
[20.01.2010][Музика]
Boom Jinx & Andrew Bayer - To ... (1742)
[08.04.2009][Музика]
Hi - Q - Lose You (Dj Ralmm Re... (1741)
[07.03.2011][Музика]
Everything but the girl - miss... (1739)
[27.03.2010][Музика]
Chris Lake, Michael Woods - Do... (1737)
[16.01.2010][Музика]
Daft Punk - Harder Better Fast... (1736)
[24.03.2009][Музика]
Тимати и Жиган - Киев, Одесса,... (1735)
[22.04.2009][Музика]
Dankann - Born Slippy (David J... (1735)
[27.03.2010][Музика]
Daniel Portman - Back To The U... (1732)
[11.01.2010][Музика]
DJ Ruby - Off The Hook(Origina... (1727)
[21.03.2009][Музика]
Dj Aligator - Kaos (radio mix) (1719)
[25.03.2009][Музика]
Inna - Hot (ClubDJTeam Remix) (1717)
[26.01.2010][Музика]
Robbie Rivera, Dero - 1980 (Ma... (1713)
[07.03.2011][Музика]
Afrojack & David Guetta - Loud... (1713)
[20.01.2010][Музика]
Robbie Rivera Feat Denise Rive... (1712)
[11.01.2010][Музика]
Henry Blank - Whatcha Say (Ext... (1711)
[07.03.2011][Музика]
Deep Dish - Say Hello (Adrien ... (1709)
[07.03.2011][Музика]
Alex Guerrero Feat. Synthetics... (1708)
[11.01.2010][Музика]
Fm Radio Gods - Tokyo (Tea Tic... (1705)
[07.03.2011][Музика]
Seventh Son & Ethan North - Ad... (1705)
[06.05.2009][Музика]
Bertinio Vs. Melodie MC Mad St... (1704)
[07.03.2011][Музика]
Filo & Peri & Audrey Gallagher... (1703)
[25.04.2009][Музика]
Dvj Bazuka - Number One (Tony.... (1698)
[16.01.2010][Музика]
Axwell - I Found U (Mick Kaste... (1695)
[21.03.2009][Музика]
Алексин - Шалавы (1694)
[07.03.2011][Музика]
17.Michael Feiner & Eric Amari... (1691)
[27.03.2010][Музика]
Dr. Kucho - The Rave (Original... (1691)
[18.10.2011][Музика]
The Caesars - Jerk it out (Alb... (1689)
[07.03.2011][Музика]
Tiesto & Hardwell - Zero 76 (O... (1688)
[24.03.2009][Музика]
Света - Сердце моё (Neomaster ... (1686)
[07.03.2011][Музика]
Mango, Andre Frauenstein Feat.... (1682)
[25.03.2009][Музика]
Maurizio Gubellini - Tribalekt... (1680)
[27.03.2010][Музика]
Bent - As You Fall (Kyau & Alb... (1673)
[27.03.2010][Музика]
Activa feat. Giuseppe Ottavian... (1671)
[11.01.2010][Музика]
Dinka - Scarlet (Original Mix) (1663)
[27.03.2010][Музика]
Dinka, George F. Zimmer Soma ... (1662)
[10.04.2009][Музика]
Sisko Electrofanatik - No Cont... (1662)
[07.03.2011][Музика]
Moonbeam & Marrow & Dojah - In... (1661)
[07.03.2011][Музика]
Armin Van Buuren Ft Laura V - ... (1661)
[07.03.2011][Музика]
Liviu Hodor & Tara - Happy For... (1661)
[07.03.2011][Музика]
Jerome Jerkins - Four To The F... (1660)
[20.01.2010][Музика]
Sugababes - Wear My Kiss (7th ... (1659)
[25.03.2009][Музика]
Heiko & Maiko - Mad World (Ver... (1655)
[26.01.2010][Музика]
Deelay - Infatuation (Miles Dy... (1654)
[07.03.2011][Музика]
Koen Groeneveld - Slides (Orig... (1654)
[27.03.2010][Музика]
De Donatis & Ciacomix - Angel ... (1653)
[26.01.2010][Музика]
Paul Thomas - Sunrise (Antilla... (1652)
[07.03.2011][Музика]
Casely - Neva Fall (Alex Gaudi... (1651)
[31.12.2009][Музика]
John O'Callaghan feat. Sar... (1649)
[27.05.2009][Музика]
Bodybangers - Sunshine Day (Bi... (1647)
[28.04.2009][Музика]
Paul Van Dyk - For An Angel 09... (1647)
[11.01.2010][Музика]
East & Young - Reveal (Extende... (1644)
[21.03.2009][Музика]
Dj Aligator - Fading Beauty (f... (1642)
[29.07.2009][Музика]
David Guetta Ft Akon - Sexy Bi... (1640)
[24.03.2009][Музика]
KaZantip 2009 !!! - Chase The ... (1640)
[27.03.2010][Музика]
Cosmic Gate - Barra (Extended ... (1639)
[07.03.2011][Музика]
Calvin West - Children (Extend... (1639)
[05.04.2013][Музика]
VA - Fun Radio Fun Dancefloor ... (1639)
[07.03.2011][Музика]
Hard Rock Sofa & St. Brothers ... (1637)
[07.03.2011][Музика]
Hard Rock Sofa - New Philosoph... (1637)
[07.03.2011][Музика]
Marco V - Provider (Original M... (1637)
[28.04.2009][Музика]
Mike Sentino - Dance With Me (... (1637)
[18.10.2011][Музика]
CAESARS- Jerk It Out (Stanisla... (1636)
[25.03.2009][Музика]
Tiesto Pres Allure feat Christ... (1635)
[07.03.2011][Музика]
Dash Berlin feat Solid Session... (1632)
[16.01.2010][Музика]
George Acosta Feat. Tiff Lacey... (1632)
[07.03.2011][Музика]
Vasutin - One Moment In Love -... (1630)
[29.12.2009][Музика]
Bansi Riktam - the Red Line (O... (1629)
[17.01.2010][Музика]
Peter Brown - I'll House U... (1627)
[21.03.2009][Музика]
Channing - To Be Free (Mobbing... (1621)
[25.06.2009][Музика]
The Verve - Bittersweet Sympho... (1620)
[11.01.2010][Музика]
Boris Way - Azura (South Versi... (1620)
[27.03.2010][Музика]
Estiva - Privilege (Original M... (1620)
[07.03.2011][Музика]
Dash Berlin feat. Emma Hewitt ... (1619)
[07.03.2011][Музика]
Francesco Diaz & Young Rebels ... (1616)
[27.03.2010][Музика]
Kyau & Albert - I Love You (Co... (1616)
[21.05.2009][Музика]
Oliver Huntemann - Bloody Mary (1616)
[27.03.2010][Музика]
Dan Castro - Disco Bitch (Orig... (1615)
[27.03.2010][Музика]
Meck Feat. Dino - Feels Like A... (1614)
[20.01.2010][Музика]
George Acosta feat. Fisher - T... (1611)
[27.03.2010][Музика]
spartaque and slava flash-open... (1608)
[07.03.2011][Музика]
Dimitri Vegas, Like Mike & Dad... (1608)
[11.01.2010][Музика]
Hiroki Esashika - Kazane(Tommy... (1608)
[07.03.2011][Музика]
Basto - Gregory's Theme (A... (1605)
[30.12.2009][Музика]
Moguai - Imperial (Original Mi... (1604)
[07.03.2011][Музика]
edde Le Grand feat. Patric La ... (1603)
[07.03.2011][Музика]
Kaskade & Tiesto Feat. Haley -... (1599)
[04.04.2009][Музика]
Slava D-lux - Electro Noiz (Or... (1598)
[07.03.2011][Музика]
Spencer & Hill - Yeah Yeah Yea... (1596)
[26.12.2009][Музика]
Rammstein - Pussy (Scooter Rem... (1596)
[27.03.2010][Музика]
Dj Mog And Mark Le Sal - Not F... (1593)
[07.03.2011][Музика]
Jasper Forks - Alone (Single D... (1588)
[26.01.2010][Музика]
Mark Pledger feat. Melinda Gar... (1588)
[02.04.2009][Музика]
David Guetta Feat. Kelly Rowla... (1588)
[26.01.2010][Музика]
Nitrous Oxide & Adam Nickey - ... (1587)
[07.03.2011][Музика]
Nicola Fasano & Steve Forest &... (1585)
[07.03.2011][Музика]
Paula Bencini - Forget You (Al... (1582)
[26.01.2010][Музика]
Mike Shiver vs. Matias Lehtola... (1581)
[25.03.2009][Музика]
DJ Sunny Light & Sin With Seba... (1581)
[07.03.2011][Музика]
Francesco Diaz, Jeff Rock - Re... (1579)
[09.04.2009][Музика]
Jesse Rose - Touch My Horn (Or... (1578)
[26.01.2010][Музика]
Masoud - Leave it All Behind F... (1577)
[07.04.2013][Фільми]
Тачка №19 / Vehicle 19 (2... (1091)
[06.04.2013][Фільми]
G.I. Joe: Бросок кобры 2 ... (1124)
[06.04.2013][Фільми]
Добро пожаловать в капкан... (1404)
[31.03.2013][Фільми]
Смотритель /Vicevaerten (... (1195)
[30.03.2013][Фільми]
Cirque du Soleil: Сказочн... (1522)
[15.03.2013][Фільми]
О чём молчат девушки (201... (1228)
[15.03.2013][Фільми]
Женщина / The Woman (2011... (1199)
[09.03.2013][Фільми]
Гамбит / Gambit (2012) HD... (1052)
[09.03.2013][Фільми]
Что творят мужчины! (2013... (1180)
[15.02.2013][Фільми]
Невозможное / Lo imposibl... (1176)
[13.02.2013][Фільми]
Американская Мэри / Ameri... (1047)
[03.02.2013][Фільми]
Семь психопатов / 7-мь пс... (1240)
[27.12.2012][Фільми]
Один дома 5 Праздничное о... (1931)
[18.10.2011][Фільми]
Тачки 2 (1325)
[05.03.2010][Серіали]
Доктор Хаус/ House MD 6 ... (1508)
[26.12.2009][Пріколи]
Різдво(особам до 18 років... (2425)
[14.12.2009][Пріколи]
Віталій Кличко vs Кевін Д... (1684)
[10.12.2009][Пріколи]
Ангел - Dj (1637)
[10.12.2009][Серіали]
Файна Юкрайна - 55 (2009) (1600)
[10.12.2009][Серіали]
Файна Юкрайна - 54 (2009) (1410)
[10.12.2009][Серіали]
Файна Юкрайна - 53 (2009) (1522)
[10.12.2009][Серіали]
Файна Юкрайна - 53 (2009) (1415)
[10.12.2009][Серіали]
Файна Юкрайна - 49 (2009) (1387)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус сезон 6 серія... (1395)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус сезон 6 серія... (1317)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус сезон 6 серія... (1263)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус сезон 6 серія... (1396)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус серія 5 (1121)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус серія 4 (1304)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус 3 серія (1668)
[10.12.2009][Серіали]
Доктор Хаус 6 сезон серія... (1839)
[24.11.2009][Фільми]
Планета №51 (1819)
[24.11.2009][Фільми]
2012 (1908)
[10.05.2009][Фільми]
Анаконда 4: Кровавый След... (2000)
[10.05.2009][Фільми]
Война братьев / Brother&#... (1293)
[23.04.2009][Фільми]
Отель для собак / Hotel F... (1209)
[23.04.2009][Фільми]
Его звали Джейсон: 30 лет... (1323)
[23.04.2009][Фільми]
Портал / The Portal (2009... (1388)
[07.04.2009][Фільми]
Тарас Бульба(1.3 gb) (2531)
[03.04.2009][Фільми]
Люди Икс: Начало. Росомах... (1794)