Чоловіча і ділова упаковка не повинна містити багато стрічок і бантиків, прийнято робити її дуже чіткою і акуратною, з використанням паперу нейтрального забарвлення.
Упаковка для жінки може бути складнішою і яскравішою, її можна прикрасити квітами, зробити - в залежності від її характеру, віку і ваших відносин - більш асиметричною і природною, легкою, серйозною, ніжною, веселою, романтичною, більш яскравою або більш спокійною.
Подарунок для дитини передбачає веселу упаковку і, звичайно ж, головний символ дитинства - різнокольорові повітряні кулі.
Розрізняються види упаковки і залежно від мотиву.
Подарунок на Новий рік можна прикрасити дзвониками, золотим і червоним блискучим папером і стрічками, мішурою, символом наступаючого року.
А на День Святого Валентина можна загорнути подарунок в папір з серденьками, прикрасити трояндами з тканини або паперу, доповнити упаковку віршами або просто ніжними словами.
На день народження можна зробити упаковку більш веселою і яскравою. І для кожного мотиву знайдуться свої особливості і тонкощі, які потрібно враховувати при оформленні подарунка.
Упаковувавши подарунок, також необхідно керуватися стилем, враховувати, які кольори і матеріали поєднуються між собою, а які - ні, адже подарунок повинен бути оформлений із смаком. Важлива також і акуратність упаковки. Навряд чи кому-небудь сподобаються шматки скотчу, що стирчать, в різні боки, пом'ятий папір, купа вузликів і скріпок і криво зав'язані стрічки.
|